Stadion Miejski Legii Warszawa i Belvedere Catering: Kontynuujemy Współpracę na Arenie Wyjątkowych Emocji

Z wielką radością ogłaszamy, że przedłużyliśmy swoje wieloletnie partnerstwo ze Stadionem Miejskim Legii Warszawa zyskujują prestiżowy tytuł „Oficjalnego Dostawcy Usług Cateringowych Klubu Biznesowego Legii Warszawa”.

Historia i Sukcesy Współpracy

Współpraca rozpoczęła się w 2011 roku, gdy Belvedere Catering wprowadził swoje usługi na stadionie Legii Warszawa. Od tego czasu, przez 13 lat, firmy wspólnie obsłużyły tysiące imprez i miliony gości. Wspólne wydarzenia obejmowały prestiżowe mecze Ligi Mistrzów, Ligi Europy oraz Ekstraklasy, a także gal, bankietów, konferencji, spotkań biznesowych, studniówek, pikników oraz przyjęć weselnych.

Nowoczesny Obiekt na Miarę Europejskich Standardów

Stadion Miejski Legii Warszawa to nie tylko arena emocjonujących meczów, ale również wielofunkcyjne centrum eventowe. Nowoczesność i wszechstronność stadionu sprawiają, że jest on uznawany za jeden z najnowocześniejszych obiektów sportowych w Europie. Jego lokalizacja w sercu stolicy zapewnia dogodne warunki dojazdu, a przestronne i elegancko wyposażone strefy Gold i Premium, The Box oraz komfortowe loże biznesowe oferują ponad 2000 m² ekskluzywnej przestrzeni.

Unikalne Możliwości Organizacji Wydarzeń

Stadion Legii to jedyne miejsce w Warszawie oferujące możliwość organizacji wielkich imprez plenerowych. Na murawie stadionu wielokrotnie odbywały się koncerty z udziałem gwiazd światowego formatu, turnieje piłkarskie oraz pikniki dla nawet 4000 osób. Dodatkową zaletą obiektu jest dostępność prawie 800 strzeżonych miejsc parkingowych pod trybunami.

     

Wyjątkowe Doznania Kulinarnie

Goście stadionu mają możliwość doświadczyć nie tylko sportowych emocji, ale również wyjątkowych doznań kulinarnych zapewnianych przez znakomitych szefów kuchni Belvedere Catering. Oferta obejmuje bogaty wybór potraw w formie bufetu, ekskluzywne mini przekąski oraz różnorodne stacje kulinarne, w tym uwielbiane przez gości burgery, hot dogi oraz gofry. Kucharze Belvedere dbają o to, aby zawsze zaskakiwać nowymi stacjami kulinarnymi, zarówno formą, jak i smakiem serwowanych dań. Profesjonalna obsługa dokłada wszelkich starań, by stworzyć niezapomnianą atmosferę, oddającą charakter i prestiż każdego wydarzenia na stadionie Legii Warszawa.

     

Wspólne Cele i Wartości

Współpraca Legii Warszawa z Belvedere Catering jest oparta na wspólnych wartościach i dążeniu do najwyższej jakości obsługi. Marcin Herra, wiceprezes zarządzający Legia Warszawa, podkreśla: „Jako Legia Warszawa nieustannie podnosimy poprzeczkę, wyznaczając najlepsze standardy obsługi kibiców. Zależy nam, by nasi fani i goście otrzymywali najwyższą jakość usług. Dlatego też kontynuujemy współpracę z Belvedere. To firma niezwykle ceniona na rynku, lider w swoim segmencie. Cieszę się, że gramy dalej razem!”

Perspektywy na Przyszłość

Elżbieta Nitsze, prezes Belvedere Gourmet Group, dodaje: „Jesteśmy dumni, że Stadion Miejski Legia Warszawa obdarzył nas zaufaniem, powierzając Belvedere obsługę strefy hospitality na kolejne lata. Jest to przede wszystkim potwierdzenie wysokiej sprawności operacyjnej naszego zespołu kuchennego i serwisowego. Za tym idzie gwarancja jakości dla samych uczestników wydarzeń, ale także dla organizatorów eventów sportowych, firmowych i prywatnych odbywających się w przestrzeniach tego obiektu. Nie boimy się wyzwań – stawiamy na rozwój naszej kadry, dbałość o smak i poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań kulinarnych. Jesteśmy pewni, że zauważają to i doceniają uczestnicy obsługiwanych przez nasz zespół wydarzeń, w tym w szczególności tych realizowanych na Stadionie Legii.”

Podsumowanie

Przedłużenie współpracy między Stadionem Miejskim Legii Warszawa a Belvedere Catering to krok naprzód w umacnianiu pozycji obu firm na rynku. To także obietnica kontynuacji dostarczania wyjątkowych emocji i doznań kulinarnych, zarówno dla kibiców, jak i uczestników licznych wydarzeń odbywających się na tym prestiżowym obiekcie. Wspólne dążenie do najwyższej jakości usług sprawia, że każda impreza na Stadionie Legii Warszawa staje się niezapomnianym doświadczeniem.

Belvedere Catering

30-letnia tradycja firmy jest nie tylko gwarancją najwyższej jakości usług, ale przede wszystkim świadectwem zaufania naszych stałych Klientów.

+48 22 558 67 00 wew. 202

catering@belvedere.com.pl

Ostatnie artykuły

Catering Eventowy

Autorskie menu na eventy przygotowane przez znakomitych Szefów Kuchni Belvedere Catering.

Sprawdź również ofertę
Belvedere Catering

Catering dla firm

Wyjątkowa obsługa

Wykwinty bankiet firmowy

Oprawa kulinarna bankietów firmowych, która wyniesie Twoje wydarzenia na szczyt.

Sprawdź pełną ofertę

Catering na wesela

Zaskakujące smaki

Catering na wesela

Nasi Szefowie Kuchni doradzą, jakie menu wybrać na tę wyjątkową uroczystość.

Sprawdź pełną ofertę

Catering eventowy

Sprawdź nasz rozwiązania

Catering eventowy

Sprawdź rozwiązania realizowane z myślą o potrzebach naszych klientów.

Sprawdź pełną ofertę

Oprawa meczowa

Catering na Stadionie Legii

Oprawa meczowa

Od lat zapewniamy na Stadionie Legii Warszawa wyśmienitą kuchnię, unikatowy design oraz obsługę na najwyższym poziomie

Sprawdź pełną ofertę
Menu