Pracuj w Belvedere Catering by Design

Belvedere Catering by Design to firma o ponad 25-letniej tradycji. Jest częścią Belvedere Gourmet Group, do której należy m.in. restauracja Belvedere w Łazienkach Królewskich.

Kariera zawodowa w naszej firmie to szansa na zdobycie doświadczenia od najlepszych profesjonalistów w Polsce. Szeroki zakres naszej działalności, pozwala na rozwój zawodowy, a rodzinna atmosfera sprawia, że praca jest czystą przyjemnością!

Stanowisko: Kelner / Kelnerka

Oferujemy:
– atrakcyjne warunki zatrudnienia
– pracę w profesjonalnym zespole
– możliwość rozwoju zawodowego
– szkolenia podnoszące umiejętności zawodowe

Wymagania:
– wykształcenie min. średnie o profilu gastronomicznym
– doświadczenie w pracy na stanowisku kelnera
– bardzo dobra znajomość j. angielskiego
– aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych
– wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja
– umiejętność nawiązywania dobrych kontaktów interpersonalnych
– samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji, prowadzonego przez BELVEDERE – CAFE Łazienki Królewskie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016, poz. 922 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacji BELVEDERE – CAFE Łazienki Królewskie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani/Pana danych. Jeżeli nie wyraża Pan/Pani takiej zgody, prosimy, aby Pan/Pani nie klikał-a przycisku ,,Aplikuj”.

Stanowisko: Kucharz

Oferujemy:
– stałe zatrudnienie w oparciu umowę o pracę
– dodatkowe świadczenia socjalne w ramach ZFŚS
– opiekę medyczną
– możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
– pracę w profesjonalnym zespole

Wymagania:
– wykształcenie średnie o profilu gastronomicznym
– min. 2-letnnie doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza
– znajomości kuchni międzynarodowej oraz najnowszych trendów kulinarnych,
– bardzo dobra organizacja pracy własnej
– umiejętność pracy w zespole
– dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy
– pasja kucharska i kreatywność
– aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych
– dyspozycyjność – praca w systemie zmianowym

,,Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji, prowadzonego przez BELVEDERE – CAFE Łazienki Królewskie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016, poz. 922 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacji BELVEDERE – CAFE Łazienki Królewskie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani/Pana danych. Jeżeli nie wyraża Pan/Pani takiej zgody, prosimy, aby Pan/Pani nie klikał-a przycisku ,,Aplikuj”.

Menu