Catering firmowy

CATERING FIRMOWY

Od blisko 30 lat jesteśmy niezawodnym partnerem w obsłudze cateringowej wydarzeń korporacyjnych zarówno dla kilku osób,  jak i tych dla kilku tysięcy gości. Oferujemy obsługę cateringową na terenie całej Polski. Zapewniamy catering najwyższej jakości na każdym firmowym evencie:
– konferencji
– szkoleniu
– jubileuszu firmy
– imprezie dla pracowników
– pikniku firmowym
– i wszelkiego typu spotkaniach biznesowych

Spełnimy Państwa oczekiwania, tworząc ofertę dopasowaną do indywidualnego charakteru uroczystości. Dostosujemy do niej nie tylko samo menu, ale też dekoracje oraz rodzaj serwisu. Jako jedni z nielicznych zapewniamy indywidualnego opiekuna, który będzie Państwu doradzał od początku do końca organizacji eventu.

Nasza praca to nasza pasja. Dbamy o to, aby catering był idealnym dopełnieniem Państwa wydarzenia. Nic nie sprawia nam takiej satysfakcji, jak udany event, który na długo pozostanie w pamięci Państwa Gości.

Catering firmowy
Catering firmowy
Catering firmowy
Catering firmowy
Catering firmowy
Catering firmowy

Menu Serwowane

Nowoczesne menu serwowane polecamy na okazje wymagające eleganckiej oprawy. Ta forma cateringu podkreśla wagę wydarzenia: uroczystej gali albo innych spotkań naszych Gości.

Menu przygotowywane jest przez Szefa Kreatywnego indywidualnie dla każdego Klienta. Dekorację stołów i stroje obsługi dostosujemy do charakteru eventu, tak aby wszystkie elementy tworzyły harmonijną całość.

Nie ogranicza nas rozmiar imprezy, czego dowodem jest rekordowa kolacja serwowana dla 2700 gości zrealizowana w Krakowie.

Naszą siłą jest niezawodny serwis, doskonały smak potraw oraz wyjątkowy zespół: szefowie kuchni, kelnerzy i barmani z wieloletnim doświadczeniem w branży gastronomicznej i eventowej.

Menu Serwowane
Menu Serwowane
Menu Serwowane
Menu Serwowane
Menu