Catering firmowy

CATERING FIRMOWY

Od blisko 30 lat jesteśmy niezawodnym partnerem w obsłudze cateringowej wydarzeń korporacyjnych zarówno dla kilku osób,  jak i tych dla kilku tysięcy gości. Oferujemy obsługę cateringową na terenie całej Polski. Zapewniamy catering najwyższej jakości na każdym firmowym evencie:
– konferencji
– szkoleniu
– jubileuszu firmy
– imprezie dla pracowników
– pikniku firmowym
– i wszelkiego typu spotkaniach biznesowych

Spełnimy Państwa oczekiwania, tworząc ofertę dopasowaną do indywidualnego charakteru uroczystości. Dostosujemy do niej nie tylko samo menu, ale też dekoracje oraz rodzaj serwisu. Jako jedni z nielicznych zapewniamy indywidualnego opiekuna, który będzie Państwu doradzał od początku do końca organizacji eventu.

Nasza praca to nasza pasja. Dbamy o to, aby catering był idealnym dopełnieniem Państwa wydarzenia. Nic nie sprawia nam takiej satysfakcji, jak udany event, który na długo pozostanie w pamięci Państwa Gości.

Catering firmowy
Catering firmowy
Catering firmowy
Catering firmowy
Catering firmowy
Catering firmowy

BOXY W CZASIE COVID-19

Jednoosobowe boxy cateringowe są idealnym rozwiązaniem na spotkania online, wszelkiego typu spotkania hybrydowe w przestrzeni biurowej, a ich wyrafinowana forma doskonale sprawdzi się podczas takich wydarzeń jak gale, jubileusze i celebracje.

Dzięki naszym zestawom będziecie mogli zjeść bezpiecznie zachowując wymagany dystans społeczny.

BOXY W CZASIE COVID-19
Menu