CSR – Społeczna Odpowiedzialność Biznesu

WSPARCIE DLA SŁUŻBY ZDROWIA W CZASIE COVID-19

W związku z pandemią wirusa COVID-19 oraz rosnącą liczbą zakażeń i koniecznością zapewnienia pacjentom stałej, specjalistycznej opieki zdrowotnej przez służby medyczne w niemożliwym do przewidzenia czasie oraz zidentyfikowanymi ogromnymi potrzebami personelu służb medycznych, Polpharma S.A., Belvedere Catering by Design i Herbapol Lublin postanowiły uruchomić projekt „Wsparcie dla Służby Zdrowia”, polegający na codziennym dostarczaniu posiłków tym, którzy walczą o nasze zdrowie i życie na pierwszej linii frontu.
Program został wdrożony 20 marca 2020 r. W ramach projektu dostarczamy posiłki regeneracyjne wraz z sokami i herbatami do 11 warszawskich ośrodków medycznych.

W ciągu miesiąca przekazaliśmy placówkom 20.000 pełnowartościowych obiadów, co daje blisko 700 porcji dziennie. Ze względu na ogromne potrzeby służby zdrowia program będzie kontynuowany. Łącznie zostanie dostarczonych ponad 70.000 posiłków.

csr
csr
csr belvedere
csr

PARTNERZY PROJEKTU

Zdrowo
Intermlecz BidFood Maracana Sirens Wolf Theiss
ANG Warbud Air Products
CSR

DOM DZIECKA i DOM SAMOTNEJ MATKI

We współpracy z Muzeum Łazienki Królewskie wspieramy od lat Dzieci z Domów Dziecka organizując wspólnie Dni Dziecka oraz spotkania świąteczne. Pod swoją pieczą mamy także Dom Samotnej Matki w Warszawie, który wspieramy poprzez aranżowanie paczek żywnościowych i małego sprzętu AGD.

Menu