CATERING NA STADIONIE LEGII

CATERING NA STADIONIE LEGII

Od lat zapewniamy na Stadionie Legii Warszawa wyśmienitą kuchnię, unikatowy design oraz obsługę na najwyższym poziomie. Nasz niepowtarzalny styl, elastyczność i zachowanie najwyższej jakości pomagają spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Gości. Co roku obsługujemy liczne bale, gale, konferencje i spotkania biznesowe na terenie Legii Warszawa.

W samym sercu Trybuny Zachodniej stadionu Legii usytuowana jest Strefa Gold. To doskonałe miejsce dla osób poszukujących ekskluzywnego otoczenia. Dzięki aranżacji Gold strefa może pomieścić do 152 gości. Zawiera ona miejsca w samym centrum trybuny – z najlepszą widocznością na murawę. Goście mogą się również delektować wyśmienitym menu Szefa Kreatywnego Belvedere Catering by Design.

W Strefie Silver tworzymy dla Państwa warunki, które pozwalają przeżywać niezapomniane sportowe emocje. Dwie przestronne sale, zlokalizowane po dwóch stronach Trybuny Zachodniej, mogą gościć ponad 1,550 osób. Osób, które cenią wygodę, a jednocześnie chcą być w samym centrum piłkarskich wrażeń. Szeroki wybór bufetów oraz liczne stacje live cooking są idealnym dopełnieniem sportowych emocji podczas meczów.

Loże VIP to wydzielone, blisko trzydziestometrowe sale na dwóch piętrach w zamkniętej części Trybuny Zachodniej. Komfortowe wnętrza zapewniają niepowtarzalną i prestiżową atmosferę. Jej dopełnieniem jest menu, które zawsze przygotowujemy zgodnie z życzeniami Gości.

Fot: Mateusz Kostrzewa / LEGIA.COM

Legia Biznes
Legia Biznes
CATERING KONGRESOWY
CATERING KONGRESOWY
CATERING KONGRESOWY
CATERING KONGRESOWY
Menu