Akademia Mistrzów Smaku by Belvedere wybrała 24 najlepszych studentów podczas egzaminów kwalifikacyjnych

5 września 2022 r. odbyły się egzaminy kwalifikacyjne, będące ostatecznym etapem eliminacji do prestiżowej szkoły przyszłych zawodowców kulinarnych. Wyłoniono z nich 24 Studentów przyjętych w poczet pierwszej edycji Akademii. Wcześniej, w drodze preeliminacji szkolnych obejmujących całą , zakwalifikowano 50 kandydatów spełniających oczekiwania Akademii.

Egzamin Akademii Mistrzów Smaku by Belvedere był ostateczną weryfikacją wiedzy i umiejętności kandydatów. Składał się z egzaminu ustnego i pisemnego.

Przyszli adepci byli oceniani przez 6-osobowe jury,  w którym zasiedli: organizator projektu – Elżbieta Nitsze, prezes Belvedere Gourmet Group,  trenerzy kulinarni w składzie David Gaboriaud, Michał Iwaniuk i Grzegorz Zawierucha, ekspert niezależny – Paweł Gruba oraz mecenas projektu – Krystian Zalejski
z Chefs Culinar.

W części ustnej jury oceniało film prezentacyjny przygotowany wcześniej przez każdego kandydata, odpowiedź na pytanie związane z testem produktu wylosowanego z przygotowanej puli oraz odpowiedź na pytanie kreatywne zadane przez komisję.

Część pisemna polegała na 45 minutowym sprawdzianie wiedzy składającym się z pytań wielokrotnego wyboru, otwartych i krótkiego wypracowania.

Podczas wydarzenia czekała na studentów niespodzianka – nagroda specjalna w postaci zaproszenia na kolację z Grzegorzem Zawieruchą w Restauracji Belvedere dla 15 z kandydatów, którzy przygotowali swoje filmiki prezentacyjne w określonym przez komisję terminie.

„Z jednej strony skromni, a z drugiej otwarci, młodzi ludzie. Słuchało się ich znakomicie i można było dotknąć neutralnej, kulinarnej pasji. Ogromnie się cieszę, że ja i Chefs Culinar uczestniczymy w tym projekcie”. -komentuje Krystian Zalejski, szef działu kulinarnego w Chefs Culinar, Mecenasa Honorowego Akademii Mistrzów Smaku.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego Akademii Mistrzów Smaku by Belvedere odbędzie się 27 września 2022 r . w siedzibie Mecenasa Akademii – Chefs Culinar i zainaugurowane zostanie pierwszymi warsztatami z trenerami kulinarnymi Davidem Gaboriaud oraz Krystianem Zalejskim.

PATRONI HONOROWI:

SPONSORZY  GŁÓWNI:

POZOSTALI PATRONI:

 

PATRONI MEDIALNI:

Belvedere Catering

30-letnia tradycja firmy jest nie tylko gwarancją najwyższej jakości usług, ale przede wszystkim świadectwem zaufania naszych stałych Klientów.

+48 22 558 67 00 wew. 202

catering@belvedere.com.pl

Ostatnie artykuły

Catering Eventowy

Autorskie menu na eventy przygotowane przez znakomitych Szefów Kuchni Belvedere Catering.

Sprawdź również ofertę
Belvedere Catering

Catering dla firm

Wyjątkowa obsługa

Wykwinty bankiet firmowy

Oprawa kulinarna bankietów firmowych, która wyniesie Twoje wydarzenia na szczyt.

Sprawdź pełną ofertę

Catering na wesela

Zaskakujące smaki

Catering na wesela

Nasi Szefowie Kuchni doradzą, jakie menu wybrać na tę wyjątkową uroczystość.

Sprawdź pełną ofertę

Catering eventowy

Sprawdź nasz rozwiązania

Catering eventowy

Sprawdź rozwiązania realizowane z myślą o potrzebach naszych klientów.

Sprawdź pełną ofertę

Oprawa meczowa

Catering na Stadionie Legii

Oprawa meczowa

Od lat zapewniamy na Stadionie Legii Warszawa wyśmienitą kuchnię, unikatowy design oraz obsługę na najwyższym poziomie

Sprawdź pełną ofertę
Menu