ROZWIĄZANIA BELVEDERE CATERING ZAPEWNIAJĄCE BEZPIECZEŃSTWO

OPRAWA CATERINGOWA GALI DERBY 2021 NA TORZE WYŚCIGÓW KONNYCH SŁUŻEWIEC

ROZWIĄZANIA BELVEDERE CATERING ZAPEWNIAJĄCE BEZPIECZEŃSTWO

Rozwiązania, które oferujemy naszym Klientom, łączą bezpieczeństwo z najwyższą jakością. Jesteśmy marką o wypracowanej renomie z blisko 30-letnim doświadczeniem w aranżacji opraw cateringowych, w tym także dla instytucji państwowych najwyższego szczebla, regularnie poddawaną audytowi przez Główny Inspektorat Sanitarny. Nasza kadra jest doskonale przeszkolona w obsłudze imprez dla instytucji na najwyższym szczeblu państwowym, takich jak Kancelaria Prezydenta, czy Kancelaria Premiera Rady Ministrów. Nie ma tu miejsca na kompromisy.

Nasze sposoby na bezpieczny catering:
REGULARNE BUFETY – w plenerze czy pomieszczeniach zamkniętych – zabezpieczamy kordonami a dania na zimno i ciepło przygotowywane przez kucharzy Belvedere obsługujących staje live wydawane są przez kelnerów. Idziemy z duchem czasu i stawiamy na technologiczne innowacje (…)

FINGER FOOD – roznoszone przez kelnerów wyposażonych maseczki i rękawiczki jednorazowe,

BOXY JEDNOOSOBOWE – wypracowaliśmy formę cateringu na wszelkiego typu spotkania w formie hybrydowej i online w biurze, konferencje czy szkolenia. Są to jednoosobowe boxy lunchowe, obiadowe, przerwy kawowe i z finger food (…)

BOXY NA PRESTIŻOWE WYDARZENIA Z DOBRANYM DO MENU WINEM – jak zawsze staramy się wyjść poza standardy rynkowe i zaproponować coś WYJĄTKOWEGO. Boxy PREMIUM to nasza oferta na wydarzenia wymagające specjalnej oprawy takie jak gale, prezentacje produktów, wernisaże lub jubileusze, spotkania VIP. Są to jednoosobowe sety cateringowe w wersji regularnej lub wegańskiej z dedykowanym winem wybranym przez naszego sommeliera (…)

ROZWIĄZANIA BELVEDERE CATERING ZAPEWNIAJĄCE BEZPIECZEŃSTWO ROZWIĄZANIA BELVEDERE CATERING ZAPEWNIAJĄCE BEZPIECZEŃSTWO

Więcej można dowiedzieć się w artykule na portalu meetingplanner.pl pt. „Odpowiedzialność biznesowa w cateringu – rozwiązania Belvedere Catering zapewniające bezpieczeństwo”.

Zapraszamy do lektury.

Menu