ELŻBIETA NITSZE NOWYM PREZESEM BELVEDERE GOURMET GROUP

W sierpniu 2021 powitaliśmy na pokładzie Panią Elżbietę Nitsze, która objęła stanowisko Prezesa Zarządu w Grupie Belvedere.

Będzie odpowiadać za dalszy rozwój naszej firmy, w której portfolio znajdują się obecnie takie marki premium jak Restauracja Belvedere, Belvedere Catering by Design oraz Mój Prywatny Kucharz.

Elżbieta Nitsze od 2014 roku związana była z jednym z najlepiej ocenianych przez Gości warszawskich hoteli, niezależnym Airport Hotel Okęcie. Jako jego dyrektor zmierzyła się z sukcesem z wyzwaniem wprowadzenia obiektu, po jego rozbudowie i modernizacji, ponownie na rynek hoteli klasy premium. Owocem tych zmian jest fakt, że zarówno hotel jak i członkowie jego zespołu w ostatnim pięcioleciu stali się laureatami szeregu nagród i wyróżnień, w tym miedzy innymi MP Power Award 2016 roku dla hotelu.

W trakcie swojej ponad 20-letniej działalności w branży, Elżbieta Nitsze pracowała między innymi w Warsaw Marriott Hotel, Sheraton Warsaw Hotel & Towers, prowadziła własną działalność konsultingową i szkoleniową w obszarze hotelarstwa. Przez 6 lat, do roku 2014 związana była z siecią hoteli Elbest Hotels: jako Dyrektor Generalny nowego Hotelu Krynica**** w Krynicy-Zdroju, oraz jako Dyrektor Sprzedaży i Marketingu całej sieci hotelowej. Od początku roku 2020 dodatkowo pełni funkcję Dyrektora Regionalnego Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego dla województwa mazowieckiego.

Elżbieta Nitsze jest absolwentką prestiżowej szkoły hotelarskiej w Wiśle. Studiowała zarządzanie i marketing w Szkole Głównej Handlowej. W roku 2017 ukończyła General Managers Program organizowany przez prestiżową Cornell’s School of Hotel Administration przy Cornell Univeristy.

Od ponad 10 lat jako trener dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z hotelarzami i inwestorami w ramach szkoleń specjalistycznych w Akademii Hotelarza. Jest autorką wielu artykułów na łamach prasy branżowej, w tym wielu o skutecznej sprzedaży i efektywnym zarządzaniu. Aktywnie wspiera projekty CSR, jest m.in. współpomysłodawcą i współorganizatorem akcji Hotel Super Hero – wydarzenia cyklicznego, w którym hotelarze realizują zbiórkę pieniężną na rzecz fundacji SOS Wioski Dziecięce. Jej zaangażowanie oraz nowoczesne podejście do zarządzania zostało uhonorowane tytułem „Dyrektor Generalny hotelu niezależnego” w konkursie Hotelarz Roku 2015, organizowanym przez „Hotelarza” i Horwath HTL.

Jeszcze raz – gorąco witamy w drużynie Belvedere Gourmet Group!

Belvedere Catering

30-letnia tradycja firmy jest nie tylko gwarancją najwyższej jakości usług, ale przede wszystkim świadectwem zaufania naszych stałych Klientów.

+48 22 558 67 00 wew. 202

catering@belvedere.com.pl

Ostatnie artykuły

Catering Eventowy

Autorskie menu na eventy przygotowane przez znakomitych Szefów Kuchni Belvedere Catering.

Sprawdź również ofertę
Belvedere Catering

Catering dla firm

Wyjątkowa obsługa

Wykwinty bankiet firmowy

Oprawa kulinarna bankietów firmowych, która wyniesie Twoje wydarzenia na szczyt.

Sprawdź pełną ofertę

Catering na wesela

Zaskakujące smaki

Catering na wesela

Nasi Szefowie Kuchni doradzą, jakie menu wybrać na tę wyjątkową uroczystość.

Sprawdź pełną ofertę

Catering eventowy

Sprawdź nasz rozwiązania

Catering eventowy

Sprawdź rozwiązania realizowane z myślą o potrzebach naszych klientów.

Sprawdź pełną ofertę

Oprawa meczowa

Catering na Stadionie Legii

Oprawa meczowa

Od lat zapewniamy na Stadionie Legii Warszawa wyśmienitą kuchnię, unikatowy design oraz obsługę na najwyższym poziomie

Sprawdź pełną ofertę
Menu