MP POWER AWARDS 2018. BELVEDERE Z NOMINACJĄ W KATEGORII MP CATERING

22 marca 2019 roku po raz siódmy w GLOBAL EXPO odbyła się uroczystość przyznania nagród MP Power Awards. Jest to pierwszy konkurs poświęcony branży eventowej, którego jury wyłania i wyróżnia najlepsze w Polsce  eventy i projekty związane z event marketingiem, miejsca ze szczególnym potencjałem eventowym oraz osobistości i ekspertów branży.

Belvedere Gourmet Group jest partnerem projektu od początku jego istnienia. W bieżącym roku mieliśmy zaszczyt po raz kolejny ugościć przedstawicieli branży eventowej podczas Gali konkursowej, prezentując najnowsze, innowacyjne aranżacje bufetowe, doskonale skomponowane menu oraz wysoką jakość obsługi, z której słynie Belvedere.

MP POWER AWARDS 2018 MP POWER AWARDS 2018 MP POWER AWARDS 2018

Po raz szósty Belvedere Gourmet Group startowało w konkursie MP Power Awards otrzymując nominację w kategorii MP Catering za oprawę cateringową dla najbardziej spektakularnego widowiska „na ziemi i w powietrzu” w roku jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości oraz 100-lecia lotnictwa polskiego – AIRSHOW 2018. W warunkach polowych zaaranżowaliśmy od podstaw elegancką restaurację dla 1400 Gości VIP. Organizator wydarzenia – Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych wybrał Belvedere ze względu na gwarancję najwyższej jakości usług oraz doświadczenie w sprawnej i profesjonalnej realizacji najbardziej prestiżowych wydarzeń m.in. na szczeblu państwowym.

MP POWER AWARDS 2018 MP POWER AWARDS 2018

Nominacja jest dla nas szczególnym wyróżnieniem, gdyż nagrody przyznaje jury złożone z  przedstawicieli korporacji, agencji eventowych, instytucji, uczelni wyższych oraz organizatora, portalu MeetingPlanner.pl. biorące pod uwagę pomysł, zaangażowanie personelu, skalę i prestiż wydarzenia.

Belvedere Catering

30-letnia tradycja firmy jest nie tylko gwarancją najwyższej jakości usług, ale przede wszystkim świadectwem zaufania naszych stałych Klientów.

+48 22 558 67 00 wew. 202

catering@belvedere.com.pl

Ostatnie artykuły

Oferta świąteczna

Autorskie menu na świąteczne przyjęcia firmowe przygotowane przez znakomitych Szefów Kuchni Belvedere Catering

Sprawdź również ofertę
Belvedere Catering

Catering dla firm

Wyjątkowa obsługa

Wykwinty bankiet firmowy

Oprawa kulinarna bankietów firmowych, która wyniesie Twoje wydarzenia na szczyt.

Sprawdź pełną ofertę

Catering na wesela

Zaskakujące smaki

Catering na wesela

Nasi Szefowie Kuchni doradzą, jakie menu wybrać na tę wyjątkową uroczystość.

Sprawdź pełną ofertę

Catering eventowy

Sprawdź nasz rozwiązania

Catering eventowy

Sprawdź rozwiązania realizowane z myślą o potrzebach naszych klientów.

Sprawdź pełną ofertę

Oprawa meczowa

Catering na Stadionie Legii

Oprawa meczowa

Od lat zapewniamy na Stadionie Legii Warszawa wyśmienitą kuchnię, unikatowy design oraz obsługę na najwyższym poziomie

Sprawdź pełną ofertę
Menu