MP POWER AWARDS 2018. BELVEDERE Z NOMINACJĄ W KATEGORII MP CATERING

MP POWER AWARDS 2018

MP POWER AWARDS 2018. BELVEDERE Z NOMINACJĄ W KATEGORII MP CATERING

22 marca 2019 roku po raz siódmy w GLOBAL EXPO odbyła się uroczystość przyznania nagród MP Power Awards. Jest to pierwszy konkurs poświęcony branży eventowej, którego jury wyłania i wyróżnia najlepsze w Polsce  eventy i projekty związane z event marketingiem, miejsca ze szczególnym potencjałem eventowym oraz osobistości i ekspertów branży.

Belvedere Gourmet Group jest partnerem projektu od początku jego istnienia. W bieżącym roku mieliśmy zaszczyt po raz kolejny ugościć przedstawicieli branży eventowej podczas Gali konkursowej, prezentując najnowsze, innowacyjne aranżacje bufetowe, doskonale skomponowane menu oraz wysoką jakość obsługi, z której słynie Belvedere.

MP POWER AWARDS 2018 MP POWER AWARDS 2018 MP POWER AWARDS 2018

Po raz szósty Belvedere Gourmet Group startowało w konkursie MP Power Awards otrzymując nominację w kategorii MP Catering za oprawę cateringową dla najbardziej spektakularnego widowiska „na ziemi i w powietrzu” w roku jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości oraz 100-lecia lotnictwa polskiego – AIRSHOW 2018. W warunkach polowych zaaranżowaliśmy od podstaw elegancką restaurację dla 1400 Gości VIP. Organizator wydarzenia – Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych wybrał Belvedere ze względu na gwarancję najwyższej jakości usług oraz doświadczenie w sprawnej i profesjonalnej realizacji najbardziej prestiżowych wydarzeń m.in. na szczeblu państwowym.

MP POWER AWARDS 2018 MP POWER AWARDS 2018

Nominacja jest dla nas szczególnym wyróżnieniem, gdyż nagrody przyznaje jury złożone z  przedstawicieli korporacji, agencji eventowych, instytucji, uczelni wyższych oraz organizatora, portalu MeetingPlanner.pl. biorące pod uwagę pomysł, zaangażowanie personelu, skalę i prestiż wydarzenia.

Menu