Gala MP Power Awards. Belvedere w gronie najlepszych

Gala MP Power Awards

Gala MP Power Awards. Belvedere w gronie najlepszych

23 marca już po raz siódmy odbędzie się uroczystość przyznania nagród MP Power Awards. Tego dnia na Torze Wyścigów Konnych Służewiec wyróżnione zostaną osoby, projekty oraz produkty, które w szczególny sposób wpłynęły na rozwój branży eventowej w Polsce. Jak co roku nagrody w tym prestiżowym konkursie przyznaje jury złożone z przedstawicieli korporacji, agencji eventowych, instytucji, uczelni wyższych oraz organizatora, portalu MeetingPlanner.pl.

Na tym szczególnym wydarzeniu nie mogło oczywiście zabraknąć marki Belvedere. Małgorzata Bronowska, zastępca dyrektora sprzedaży Belvedere-Cafe Łazienki Królewskie Sp. z o.o. została nominowana do nagrody MP Power 12, w kategorii  „Dostawca – catering”. Jest to dla nas szczególne wyróżnienie, gdyż nagrody zostają w tej części konkursu przyznawane według plebiscytu. Liczy się więc w nim przede wszystkim zaufanie klientów, które firma buduje już od ponad 25 lat.

Belvedere Catering by Design będzie również dostawcą cateringu dla gości gali MP Power Awards. Powierzenie tego zadania firmie już po raz szósty dowodzi nie tylko zaufania, którym obdarzył ją organizator eventu. To także potwierdzenie wysokiej jakości usług oraz pomysłowości kucharzy Belvedere w przygotowywaniu dań, którymi za każdym razem udaje się zaskoczyć uczestników wydarzenia. Tak będzie i tym razem.

Oczywiście MP Awards jak co roku obfitują w fascynujące projekty oraz silne osobowości ze świata eventowego. Z pewnością więc zmagania konkursowe będą niezwykle wyrównane. W dotychczasowej historii konkursu marka Belvedere pięciokrotnie sięgała po trofeum. Trzy razy jury konkursu wyróżniło projekty firmy, dwa razy zaś nagroda MP Power 12 trafiła do członków jej zespołu – Konrada Nadobnik oraz Beaty Bronowicz.

Menu