Gala MP Power Awards. Belvedere w gronie najlepszych

23 marca już po raz siódmy odbędzie się uroczystość przyznania nagród MP Power Awards. Tego dnia na Torze Wyścigów Konnych Służewiec wyróżnione zostaną osoby, projekty oraz produkty, które w szczególny sposób wpłynęły na rozwój branży eventowej w Polsce. Jak co roku nagrody w tym prestiżowym konkursie przyznaje jury złożone z przedstawicieli korporacji, agencji eventowych, instytucji, uczelni wyższych oraz organizatora, portalu MeetingPlanner.pl.

Na tym szczególnym wydarzeniu nie mogło oczywiście zabraknąć marki Belvedere. Małgorzata Bronowska, zastępca dyrektora sprzedaży Belvedere-Cafe Łazienki Królewskie Sp. z o.o. została nominowana do nagrody MP Power 12, w kategorii  „Dostawca – catering”. Jest to dla nas szczególne wyróżnienie, gdyż nagrody zostają w tej części konkursu przyznawane według plebiscytu. Liczy się więc w nim przede wszystkim zaufanie klientów, które firma buduje już od ponad 25 lat.

Belvedere Catering by Design będzie również dostawcą cateringu dla gości gali MP Power Awards. Powierzenie tego zadania firmie już po raz szósty dowodzi nie tylko zaufania, którym obdarzył ją organizator eventu. To także potwierdzenie wysokiej jakości usług oraz pomysłowości kucharzy Belvedere w przygotowywaniu dań, którymi za każdym razem udaje się zaskoczyć uczestników wydarzenia. Tak będzie i tym razem.

Oczywiście MP Awards jak co roku obfitują w fascynujące projekty oraz silne osobowości ze świata eventowego. Z pewnością więc zmagania konkursowe będą niezwykle wyrównane. W dotychczasowej historii konkursu marka Belvedere pięciokrotnie sięgała po trofeum. Trzy razy jury konkursu wyróżniło projekty firmy, dwa razy zaś nagroda MP Power 12 trafiła do członków jej zespołu – Konrada Nadobnik oraz Beaty Bronowicz.

Belvedere Catering

30-letnia tradycja firmy jest nie tylko gwarancją najwyższej jakości usług, ale przede wszystkim świadectwem zaufania naszych stałych Klientów.

+48 22 558 67 00 wew. 202

catering@belvedere.com.pl

Ostatnie artykuły

Catering Eventowy

Autorskie menu na eventy przygotowane przez znakomitych Szefów Kuchni Belvedere Catering.

Sprawdź również ofertę
Belvedere Catering

Catering dla firm

Wyjątkowa obsługa

Wykwinty bankiet firmowy

Oprawa kulinarna bankietów firmowych, która wyniesie Twoje wydarzenia na szczyt.

Sprawdź pełną ofertę

Catering na wesela

Zaskakujące smaki

Catering na wesela

Nasi Szefowie Kuchni doradzą, jakie menu wybrać na tę wyjątkową uroczystość.

Sprawdź pełną ofertę

Catering eventowy

Sprawdź nasz rozwiązania

Catering eventowy

Sprawdź rozwiązania realizowane z myślą o potrzebach naszych klientów.

Sprawdź pełną ofertę

Oprawa meczowa

Catering na Stadionie Legii

Oprawa meczowa

Od lat zapewniamy na Stadionie Legii Warszawa wyśmienitą kuchnię, unikatowy design oraz obsługę na najwyższym poziomie

Sprawdź pełną ofertę
Menu