BELVEDERE CATERING BY DESIGN ZE WSPARCIEM DLA SŁUŻBY ZDROWIA

BELVEDERE CATERING BY DESIGN ZE WSPARCIEM DLA SŁUŻBY ZDROWIA

BELVEDERE CATERING BY DESIGN ZE WSPARCIEM DLA SŁUŻBY ZDROWIA

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

W związku z pandemią wirusa COVID-19 oraz rosnącą liczbą zakażeń i koniecznością zapewnienia pacjentom stałej, specjalistycznej opieki zdrowotnej przez służby medyczne w niemożliwym do przewidzenia okresie czasu oraz zidentyfikowanymi ogromnymi potrzebami personelu służb medycznych, Belvedere Catering by Design postanowiło uruchomić projekt „Wsparcie dla Służby Zdrowia”, polegający na codziennym dostarczania posiłków tym, którzy walczą o nasze zdrowie i życie na pierwszej linii frontu.

Program działa od 20 marca br. W ramach pierwszej fazy dostarczamy 20.000 pełnowartościowych posiłków regeneracyjnych wraz z sokami i herbatami dla lekarzy, pielęgniarek, ratowników, farmaceutów i pracowników służb medycznych, wyrażając w ten sposób ogromne uznanie dla ich zaangażowania i heroizmu. Obecnie projektem objęte są poniższe punkty medyczne:

  • Wojewódzki Szpital Zakaźny przy ul. Wolskiej 37
  • Szpital w Międzylesiu przy ul. Bursztynowej 2
  • Lotnicze Pogotowie Ratunkowe przy ul. Księżycowej 5
  • Pogotowie Ratunkowe przy ul. Woronicza 19
  • Centralne Pogotowie Ratunkowe przy ul. Poznańskiej 22
  • Centralny Szpital Kliniczny MSWiA przy ul. Wołoskiej 137
  • Szpital Wojskowego Instytutu Medycznego przy ul. Szaserów 128
  • SOR przy ul. Górczewskiej 89

Nie możemy jednak na tym poprzestać, gdyż wiemy, jak potrzebne jest teraz okazanie pomocy służbom medycznym przez nas wszystkich.

Belvedere Catering by Design dysponuje wykwalifikowaną kadrą, w pełni wyposażonym centrum logistyczno-produkcyjnym, dostosowanym do świadczenia usług cateringowych na dużą skalę, zasobami ludzkimi, know-how oraz gotowością zespołu do prowadzenia projektu #wsparciedlasłużbyzdrowia.

Gorąco zapraszamy wszystkie firmy i osoby prywatne do finansowego wsparcia naszego projektu. Cena 1 pełnowartościowego posiłku regeneracyjnego (przygotowanie, opakowanie, dostarczenie – z zachowaniem restrykcyjnych zasad higieny) to 19 zł + VAT. RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Lista punktów medycznych, do których dostarczać będziemy pełnowartościowe posiłki regeneracyjne, będzie poszerzana w miarę możliwości logistycznych, finansowych oraz potrzeb placówek medycznych.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego projektu zadzwoń lub napisz do nas:
+48 608 413 369
+48 608 413 267
catering@belvedere.com.pl

Do tej pory wsparli nas:

Menu