BELVEDERE CATERING BY DESIGN Z ZIELONYM PAKIETEM DLA FUNDACJI “KWIETNA”

BELVEDERE CATERING BY DESIGN Z ZIELONYM PAKIETEM DLA FUNDACJI “KWIETNA”

BELVEDERE CATERING BY DESIGN Z ZIELONYM PAKIETEM DLA FUNDACJI “KWIETNA”

BELVEDERE CATERING BY DESIGN Z ZIELONYM PAKIETEM DLA FUNDACJI “KWIETNA”

Belvedere Catering by Design dla ŚRODOWISKA I PRZYSZŁYCH POKOLEŃ

Rozumiejąc dramatyczne wyzwania jakie stoją przed nami oraz przyszłymi pokoleniami każdego dnia dążymy do wszechstronnego i zrównoważonego rozwoju biznesu. W sztuce kulinarnej chcemy połączyć przyjemne z pożytecznym. Wprowadzamy ZIELONY PAKIET skomponowany w oparciu o  ekologiczne produkty fair trade. 

Wybieramy LOKALNIE

Dla dużych eventów takich jak konferencje, kongresy, gale, bale, koktajle oprawę cateringową tworzymy z wykorzystaniem świeżych produktów sezonowych uprawianych lokalnie, a jeśli jest to możliwe, posiadających certyfikat eco. Belvedere sięga po produkty z Wami i Mazur, polskie ryby, regionalne owoce i warzywa. Oprawę cateringową aranżujemy w duchu zero waste, co oznacza, że  naczynia oraz zastawa, której używamy jest biodegradowalna i wielkokrotnego użytku.

Niepowtarzalny SMAK 

Pomimo zrównoważonego rozwoju nie lekceważymy priorytetu, jakim jest dla nas dobry smak. Nasi kreatywni Szefowie Kuchni  tworzą innowacyjne potrawy, zwracając uwagę na trendy i różnorodność potrzeb Gości. W pakiecie znajdują się dania dla wegetarian, wegan, osób będących na diecie bezglutenowej i nisko-węglowodanowej. Dania te zostały opracowane pod okiem dietetyka aby zapewnić dobre samopoczucie, dostarczyć przyjemność z konsumpcji i energię nie stresującą ciała. 

DLACZEGO chcemy wspierać Fundację Kwietna?

Łąki kwietne to najnowsza alternatywa dla zielonych, monotonnych trawników. Dzięki swojej bioróżnorodności są nie tylko interesującą i barwną ozdobą, ale również schronieniem dla wielu gatunków owadów, w tym pszczół oraz innych dzikich zapylaczy, takich jak trzmiele czy motyle.

Do dobroczynnego działania łąk można zaliczyć nie tylko ochronę gatunków, ale także pozytywny wpływ na uprawiane w ich sąsiedztwie plonów oraz możliwość ograniczenie zużycia wody oraz energii elektrycznej potrzebnej na pielęgnację.

RAZEM możemy więcej

Wybierając ZIELONY PAKIET na swój event razem z nami wesprzesz lokalnych dostawców, zmniejszysz emisję CO2 i pomożesz przyrodzie – 2% przychodu z pakietu przeznaczymy na działania statutowe Fundacji „Kwietnej”.

Celem organizacji jest ożywianie wiejskich krajobrazów przez wspieranie dzikiej przyrody, dla której intensywne rolnictwo nie pozostawia miejsca. Organizacja zajmuje się edukacją ekologiczną na terenach wiejskich, zwiększając świadomość wagi ochrony środowiska obszarów rolniczych. Siejąc dzikie kwiaty, tworząc zadrzewienia śródpolne i przywracając miedze, Fundacja tworzy miejsca do życia dla pożytecznych zapylaczy i innych owadów, ptaków, małych ssaków i wielu innych zwierząt stanowiących polską rodzimą faunę.

Twój event z ZIELONYM PAKIETEM

W celu organizacji eventu z wykorzystaniem ZIELONEGO PAKIETU prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży: telefon: +48 22 55 86 700, e-mail: catering@belvedere.com.pl

Menu