Belvedere Catering by Design partnerem Kryształowych Zwierciadeł 2019

Belvedere Catering by Design partnerem Kryształowych Zwierciadeł 2019

Belvedere Catering by Design partnerem Kryształowych Zwierciadeł 2019

11 czerwca  br. w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie po raz 24. zostały wręczone najważniejsze nagrody miesięcznika „Zwierciadło”. Uhonorowane zostały wybitne osobowości ze świata kultury i sztuki, dla których ważne są nie tylko osiągnięcia, ale przede wszystkim humanistyczne idee, którymi się kierują.

W tym roku zostali nagrodzeni: Monika Brodka, siostra Małgorzata Chmielewska, Magdalena Cielecka, Joanna Pajkowska, Paweł Pawlikowski. Nagrodę Specjalną otrzymała Barbara Krafftówna.

Belvedere Catering by Design po raz kolejny miało zaszczyt przygotować oprawę cateringową na to prestiżowe wydarzenie, w którym wzięło udział 600 Gości.

Menu oraz stylizację bufetów dopasowaliśmy do rangi eventu. Na stołach i w ubiorach kelnerów dominowała elegancka czerń ze złotymi akcentami.

Kryształowe Zwierciadła Kryształowe Zwierciadła

Menu ułożone na tę okazję przez Henryka Nieciejowskiego składało się z zdań polskich z akcentami kuchni międzynarodowej. Gościom podaliśmy między innymi miętusa sous vide marynowanego w cytrusach z sezamem i z kremem wasabi, tatara z wołowiny z szalotkami i marynowaną kurką, gołąbki z sumem, młodymi ziemniakami i sosem koperkowym oraz wołowinę po węgiersku z papryką, pomidorami i maślanymi kluseczkami. Na bufecie deserowym wyserwowaliśmy słodkości z naszej pracowni cukierniczej.

Ceremonię wręczenia Kryształowych Zwierciadeł poprowadził Marcin Prokop a wieczór uświetnił występ Raya Wilsona z zespołem, dla których także mieliśmy przyjemność przygotować poczęstunek.

Kryształowe Zwierciadła

Menu