Belvedere Catering by Design dla Prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa

6 lipca br. w Warszawie odbyło się Forum Państw Trójmorza. Spotkanie to zostało zwołane z inicjatywy Prezydenta Polski Andrzeja Dudy oraz Prezydent Chorwacji, Kolindy Grabar-Kitarović. Na ich zaproszenie przybyli do Warszawy prezydenci 10 państw Europy Środkowo-Wschodniej, m.in. Austrii, Czech, Litwy oraz Węgier. Wydarzenie to uświetnił swoją obecnością również gość honorowy – Prezydent Stanów Zjednoczonych, Donald Trump. Podczas licznych spotkań i rozmów, które zwykle towarzyszą takim szczytom, goście mogli raczyć się daniami przygotowanymi specjalnie na tę okazję przez Henryka Nieciejowskiego, Szefa Kreatywnego Belvedere Catering by Design.

Dla Belvedere Catering by Design obsługa spotkania na tak wysokim szczeblu nie jest nowością. W ciągu ostatnich 25 lat firma wielokrotnie zapewniała catering na międzynarodowych szczytach, a także podczas wizyt przywódców państw nad Wisłą. W lipcu 2016 roku obsługiwało szczyt państw NATO w Warszawie, na którym gościli przedstawiciele wszystkich państw członkowskich Sojuszu oraz krajów partnerskich. Na przestrzeni lat okazję do skosztowania menu Belvedere Catering by Design miały takie osobistości jak Cesarz Japonii Akihito, Królowa Wielkiej Brytanii Elżbieta II, prezydent Stanów Zjednoczonych Barack Obama, a także wielu innych znamienitych gości.

Obsługa wydarzeń o randze międzynarodowej stanowi zawsze duże wyzwanie. Wiąże się nie tylko z koniecznością ścisłego przestrzegania protokołu dyplomatycznego. Szef kuchni powinien każdorazowo pamiętać również o różnicach kulturowych wśród odwiedzających Polskę gości. Właśnie przy uwzględnianiu powyższych szczegółów w menu wieloletnie doświadczenie Belvedere Catering by Design w obsłudze międzynarodowych spotkań okazuje się bardzo przydatne. Nagrodą za każdy sukces na tym polu jest dla zespołu caterera ogromna satysfakcja.

Belvedere Catering

30-letnia tradycja firmy jest nie tylko gwarancją najwyższej jakości usług, ale przede wszystkim świadectwem zaufania naszych stałych Klientów.

+48 22 558 67 00 wew. 202

catering@belvedere.com.pl

Ostatnie artykuły

Catering Eventowy

Autorskie menu na eventy przygotowane przez znakomitych Szefów Kuchni Belvedere Catering.

Sprawdź również ofertę
Belvedere Catering

Catering dla firm

Wyjątkowa obsługa

Wykwinty bankiet firmowy

Oprawa kulinarna bankietów firmowych, która wyniesie Twoje wydarzenia na szczyt.

Sprawdź pełną ofertę

Catering na wesela

Zaskakujące smaki

Catering na wesela

Nasi Szefowie Kuchni doradzą, jakie menu wybrać na tę wyjątkową uroczystość.

Sprawdź pełną ofertę

Catering eventowy

Sprawdź nasz rozwiązania

Catering eventowy

Sprawdź rozwiązania realizowane z myślą o potrzebach naszych klientów.

Sprawdź pełną ofertę

Oprawa meczowa

Catering na Stadionie Legii

Oprawa meczowa

Od lat zapewniamy na Stadionie Legii Warszawa wyśmienitą kuchnię, unikatowy design oraz obsługę na najwyższym poziomie

Sprawdź pełną ofertę
Menu