BEATA BRONOWICZ – EKSPERCKA WYPOWIEDŹ DLA MAGAZYNU RYNEK GASTRONOMICZNY W POLSCE – RAPORT

Rynek Gastronomiczny w Polsce – Raport to rokrocznie wydawana publikacja dla branży gastronomicznej, zawierająca najnowsze prognozy, analizy, dane statystyczne, informacje o inwestycjach w skali kraju i regionach, wyniki finansowe, wypowiedzi najwybitniejszych ekspertów.

Beata Bronowicz, Dyrektor Sprzedaży w Belvedere – Cafe Łazienki Królewskie Sp. z o.o. zwyciężczyni MP Power Award 12: Najbardziej wpływowe osoby w branży spotkań w 2019 roku. udzieliła obszernej wypowiedzi dla magazynu w kwestii aktualnej sytuacji na rynku w Polsce i jej wpływu na sektor branży eventowej, trendów w gastronomii oraz sposobie na bezpieczne eventy.

„Wydaje się, że rynek nie jest do końca przekonany, że można bezpiecznie realizować eventy, a tymczasem jest to możliwe pod warunkiem – oczywiście – odpowiedniego zabezpieczenia usługi,  dostosowania rozwiązań do wymogów i wytycznych GIS.

Nasza oferta jest także jeszcze bardziej elastyczna cenowo. W sytuacji gdy tak wiele gałęzi  gospodarki w mniejszym czy większym stopniu odczuło skutki epidemii – elastyczne podejście jest jednym z najważniejszych elementów współpracy. Drugim jest wspomniane bezpieczeństwo – odpowiednio przygotowane stacje z daniami na zimno i ciepło, wydawanymi przez kelnerów wyposażonych w maseczki  i rękawiczki jednorazowe, przestrzeganie wymaganych odległości, bieżąca dezynfekcja elementów  sprzętowych, ścisły rygor sanitarny podczas produkcji dań – to powinna być norma w realizacji usługi cateringowej… Zwłaszcza w tym czasie Klienci zwracają się do zaufanych Partnerów, gwarantujących najwyższą jakość i bezpieczeństwo”.

Zapraszamy do lektury. Wypowiedź Beaty Bronowicz znajduje się na stronie 79 – LINK.

Belvedere Catering

30-letnia tradycja firmy jest nie tylko gwarancją najwyższej jakości usług, ale przede wszystkim świadectwem zaufania naszych stałych Klientów.

+48 22 558 67 00 wew. 202

catering@belvedere.com.pl

Ostatnie artykuły

Catering Eventowy

Autorskie menu na eventy przygotowane przez znakomitych Szefów Kuchni Belvedere Catering.

Sprawdź również ofertę
Belvedere Catering

Catering dla firm

Wyjątkowa obsługa

Wykwinty bankiet firmowy

Oprawa kulinarna bankietów firmowych, która wyniesie Twoje wydarzenia na szczyt.

Sprawdź pełną ofertę

Catering na wesela

Zaskakujące smaki

Catering na wesela

Nasi Szefowie Kuchni doradzą, jakie menu wybrać na tę wyjątkową uroczystość.

Sprawdź pełną ofertę

Catering eventowy

Sprawdź nasz rozwiązania

Catering eventowy

Sprawdź rozwiązania realizowane z myślą o potrzebach naszych klientów.

Sprawdź pełną ofertę

Oprawa meczowa

Catering na Stadionie Legii

Oprawa meczowa

Od lat zapewniamy na Stadionie Legii Warszawa wyśmienitą kuchnię, unikatowy design oraz obsługę na najwyższym poziomie

Sprawdź pełną ofertę
Menu