BEATA BRONOWICZ – EKSPERCKA WYPOWIEDŹ DLA MAGAZYNU RYNEK GASTRONOMICZNY W POLSCE – RAPORT

BEATA BRONOWICZ

BEATA BRONOWICZ – EKSPERCKA WYPOWIEDŹ DLA MAGAZYNU RYNEK GASTRONOMICZNY W POLSCE – RAPORT

Rynek Gastronomiczny w Polsce – Raport to rokrocznie wydawana publikacja dla branży gastronomicznej, zawierająca najnowsze prognozy, analizy, dane statystyczne, informacje o inwestycjach w skali kraju i regionach, wyniki finansowe, wypowiedzi najwybitniejszych ekspertów.

Beata Bronowicz, Dyrektor Sprzedaży w Belvedere – Cafe Łazienki Królewskie Sp. z o.o. zwyciężczyni MP Power Award 12: Najbardziej wpływowe osoby w branży spotkań w 2019 roku. udzieliła obszernej wypowiedzi dla magazynu w kwestii aktualnej sytuacji na rynku w Polsce i jej wpływu na sektor branży eventowej, trendów w gastronomii oraz sposobie na bezpieczne eventy.

„Wydaje się, że rynek nie jest do końca przekonany, że można bezpiecznie realizować eventy, a tymczasem jest to możliwe pod warunkiem – oczywiście – odpowiedniego zabezpieczenia usługi,  dostosowania rozwiązań do wymogów i wytycznych GIS.

Nasza oferta jest także jeszcze bardziej elastyczna cenowo. W sytuacji gdy tak wiele gałęzi  gospodarki w mniejszym czy większym stopniu odczuło skutki epidemii – elastyczne podejście jest jednym z najważniejszych elementów współpracy. Drugim jest wspomniane bezpieczeństwo – odpowiednio przygotowane stacje z daniami na zimno i ciepło, wydawanymi przez kelnerów wyposażonych w maseczki  i rękawiczki jednorazowe, przestrzeganie wymaganych odległości, bieżąca dezynfekcja elementów  sprzętowych, ścisły rygor sanitarny podczas produkcji dań – to powinna być norma w realizacji usługi cateringowej… Zwłaszcza w tym czasie Klienci zwracają się do zaufanych Partnerów, gwarantujących najwyższą jakość i bezpieczeństwo”.

Zapraszamy do lektury. Wypowiedź Beaty Bronowicz znajduje się na stronie 79 – LINK.

Menu