JESIENNE INNOWACJE KULINARNE W OFERCIE BELVEDERE CATERING BY DESIGN

Belvedere Catering by Design co sezon wprowadza do swojej oferty innowacyjne atrakcje kulinarne starając się zaskoczyć swoich Klientów.

Nie zawiedziemy wielbicieli  bezpośredniej interakcji z kucharzami i już w najbliższym sezonie jesienno – zimowym wzbogacamy eventy tematycznymi  stacjami live cooking, których menu skonstruowane będzie na bazie regionalnych produktów polskich takich jak ryby, mięsa oraz dania ze składników sezonowych, oferowanych przez jesień.

Menu zostało skrupulatnie opracowanie przez legendę na rynku polskich kulinariów Henryka Nieciejowskiego – Szefa Kuchni Belvedere Catering by Design.

Na stacji RYBY POLSKICH AKWENÓW Goście będą mogli skosztować tatara, galaretek, wędzonych  i marynowanych ryb z  blinami, plackami ziemniaczanymi i wiejskim chlebem od polskich producentów.

MEAT BAR – to propozycja dla amatorów dań mięsnych. Na tej stacji główną rolę grają czerwone mięsa w postaci m.in. tatarów z koniakiem, tagliaty wołowej z carpaccio z grzybów, wolno pieczonego boczku czy suszonej polędwicy z oliwą borowikową.

Stacja POLSKA JESIEŃ będzie odpowiedzią na potrzeby smakoszy sezonowych produktów. Krem z dyni z serem, półgęsek z sałatką ze śliwek z płatkami migdałów czy leśne grzyby w śmietanie z kopytkami to nasz koncept na wyborne, jesienne wrażenia kulinarne.

JESIENNE INNOWACJE KULINARNE JESIENNE INNOWACJE KULINARNE

Oprócz stacji live cooking oferta kulinarna Belvedere Catering by Design obfitować będzie w bogactwo jesiennych produktów sezonowych: warzywa, owoce, grzyby,  sery, mięsa i ryby od lokalnych dostawców.
Carpacio z grillowanej cukinii podane z delikatnym pasztetem z palonej kaszy gryczanej, z olejem z rydzów, kozi ser z Mazur w ziołach podany z figą oraz z wyciskanym na zimno olejem dyniowym, pieczona w achiotte kaczka  z pierogami to tylko niektóre z całej gamy jesiennych propozycji kulinarnych.

———————————–
Zapraszamy do kontaktu:
telefon: +48 22 55 86 700
e-mail: catering@belvedere.com.pl

Belvedere Catering by Design od prawie 25 lat wyznacza standardy na rynku usług cateringowych w Polsce, podążając na bieżąco za światowymi trendami w gastronomii i zapewniając najwyższej jakości oprawę cateringową najważniejszym wydarzeniom w kraju. Pierwszy wybór klientów poszukujących firmy do obsługi niecodziennych, przygotowywanych na specjalną okazję eventów nawet do kilku tysięcy osób. Rocznie obsługuje ona ponad 700 imprez ze 160 tysiącami Gości na terenie całego  kraju,  w  tym najważniejsze wydarzenia na najwyższym szczeblu państwowym,  prestiżowe gale i bale, kongresy i konferencje, a także jubileusze i  wesela.

Belvedere Catering

30-letnia tradycja firmy jest nie tylko gwarancją najwyższej jakości usług, ale przede wszystkim świadectwem zaufania naszych stałych Klientów.

+48 22 558 67 00 wew. 202

catering@belvedere.com.pl

Ostatnie artykuły

Catering Eventowy

Autorskie menu na eventy przygotowane przez znakomitych Szefów Kuchni Belvedere Catering.

Sprawdź również ofertę
Belvedere Catering

Catering dla firm

Wyjątkowa obsługa

Wykwinty bankiet firmowy

Oprawa kulinarna bankietów firmowych, która wyniesie Twoje wydarzenia na szczyt.

Sprawdź pełną ofertę

Catering na wesela

Zaskakujące smaki

Catering na wesela

Nasi Szefowie Kuchni doradzą, jakie menu wybrać na tę wyjątkową uroczystość.

Sprawdź pełną ofertę

Catering eventowy

Sprawdź nasz rozwiązania

Catering eventowy

Sprawdź rozwiązania realizowane z myślą o potrzebach naszych klientów.

Sprawdź pełną ofertę

Oprawa meczowa

Catering na Stadionie Legii

Oprawa meczowa

Od lat zapewniamy na Stadionie Legii Warszawa wyśmienitą kuchnię, unikatowy design oraz obsługę na najwyższym poziomie

Sprawdź pełną ofertę
Menu