JESIENNE INNOWACJE KULINARNE W OFERCIE BELVEDERE CATERING BY DESIGN

JESIENNE INNOWACJE KULINARNE W OFERCIE BELVEDERE CATERING BY DESIGN

JESIENNE INNOWACJE KULINARNE W OFERCIE BELVEDERE CATERING BY DESIGN

Belvedere Catering by Design co sezon wprowadza do swojej oferty innowacyjne atrakcje kulinarne starając się zaskoczyć swoich Klientów.

Nie zawiedziemy wielbicieli  bezpośredniej interakcji z kucharzami i już w najbliższym sezonie jesienno – zimowym wzbogacamy eventy tematycznymi  stacjami live cooking, których menu skonstruowane będzie na bazie regionalnych produktów polskich takich jak ryby, mięsa oraz dania ze składników sezonowych, oferowanych przez jesień.

Menu zostało skrupulatnie opracowanie przez legendę na rynku polskich kulinariów Henryka Nieciejowskiego – Szefa Kuchni Belvedere Catering by Design.

Na stacji RYBY POLSKICH AKWENÓW Goście będą mogli skosztować tatara, galaretek, wędzonych  i marynowanych ryb z  blinami, plackami ziemniaczanymi i wiejskim chlebem od polskich producentów.

MEAT BAR – to propozycja dla amatorów dań mięsnych. Na tej stacji główną rolę grają czerwone mięsa w postaci m.in. tatarów z koniakiem, tagliaty wołowej z carpaccio z grzybów, wolno pieczonego boczku czy suszonej polędwicy z oliwą borowikową.

Stacja POLSKA JESIEŃ będzie odpowiedzią na potrzeby smakoszy sezonowych produktów. Krem z dyni z serem, półgęsek z sałatką ze śliwek z płatkami migdałów czy leśne grzyby w śmietanie z kopytkami to nasz koncept na wyborne, jesienne wrażenia kulinarne.

JESIENNE INNOWACJE KULINARNE JESIENNE INNOWACJE KULINARNE

Oprócz stacji live cooking oferta kulinarna Belvedere Catering by Design obfitować będzie w bogactwo jesiennych produktów sezonowych: warzywa, owoce, grzyby,  sery, mięsa i ryby od lokalnych dostawców.
Carpacio z grillowanej cukinii podane z delikatnym pasztetem z palonej kaszy gryczanej, z olejem z rydzów, kozi ser z Mazur w ziołach podany z figą oraz z wyciskanym na zimno olejem dyniowym, pieczona w achiotte kaczka  z pierogami to tylko niektóre z całej gamy jesiennych propozycji kulinarnych.

———————————–
Zapraszamy do kontaktu:
telefon: +48 22 55 86 700
e-mail: catering@belvedere.com.pl

Belvedere Catering by Design od prawie 25 lat wyznacza standardy na rynku usług cateringowych w Polsce, podążając na bieżąco za światowymi trendami w gastronomii i zapewniając najwyższej jakości oprawę cateringową najważniejszym wydarzeniom w kraju. Pierwszy wybór klientów poszukujących firmy do obsługi niecodziennych, przygotowywanych na specjalną okazję eventów nawet do kilku tysięcy osób. Rocznie obsługuje ona ponad 700 imprez ze 160 tysiącami Gości na terenie całego  kraju,  w  tym najważniejsze wydarzenia na najwyższym szczeblu państwowym,  prestiżowe gale i bale, kongresy i konferencje, a także jubileusze i  wesela.

Menu