BELVEDERE CATERING BY DESIGN Z ROZWIĄZANIAMI NA BEZPIECZNĄ ORGANIZACJĘ EVENTÓW W CZASIE COVID-19

W odpowiedzi na obostrzenia dotyczące organizacji imprez w reżimie sanitarnym związane z obecną sytuacją pandemiczną, Belvedere Catering by Design przygotowało usługę cateringu pozwalającą na bezpieczną realizację wydarzeń, którą zademonstrowano podczas spotkania branżowego „BEZPIECZNY EVENT” w dniu 8 lipca 2020 r. w hali namiotowej RAJT na Torze Wyścigów Konnych Służewiec.

Obowiązujące obostrzenia i regulacje dotyczące bezpieczeństwa w dobie COVID-19 skłoniły nas do podjęcia wyzwania i  wprowadzenia rozwiązań, które z perspektywy firm cateringowych są działaniami nowatorskimi, wychodzącymi poza standardy codziennego funkcjonowania.

Jako lider na rynku usług cateringowych z blisko 30-letnim doświadczeniem w aranżacji opraw cateringowych, w tym także dla instytucji państwowych najwyższego szczebla, jesteśmy regularnie poddawani audytowi przez Główny Inspektorat Sanitarny.

Zapewnienie bezpieczeństwa podczas wydarzeń jest dla nas normą. Nasza kadra jest doskonale przeszkolona w obsłudze imprez dla instytucji na najwyższym szczeblu państwowym, takich jak Kancelaria Prezydenta, czy  Kancelaria Premiera Rady Ministrów. Zatem na czas COVID musieliśmy jedynie uszczelnić procedury związane z organizacją spotkań biznesowych i rodzinnych, dostosowując je do obowiązujących obostrzeń.  Zaufanie i renoma wypracowane przez lata u naszych Klientów, dzięki stosowaniu restrykcyjnych standardów, zaowocowały już kilkudziesięcioma realizacjami w okresie pandemii.  Zwłaszcza w tym czasie Klienci zwracają się do zaufanych Partnerów, gwarantujących najwyższą jakość i bezpieczeństwo. W ramach akcji wsparcia służby zdrowia dostarczaliśmy przez 3 miesiące posiłki do szpitali i ośrodków medycznych podczas pierwszej fali koronawirusa, codziennie stykając się z procedurami bezpieczeństwa. Czujemy więc, że jesteśmy dobrze przygotowani do kolejnych wyzwań.– komentuje Beata Bronowicz, Dyrektor ds. Sprzedaży i  Marketingu Belvedere Gourmet Group.

Przygotowując posiłki, utrzymujemy najwyższe standardy jakości, zgodnie z wytycznymi Państwowej Inspekcji Sanitarnej i zaleceniami WHO w kwestii zachowania szczególnej higieny. Pracownikom regularnie mierzona jest temperatura. Kucharze pracują w systemie zmianowym, w jednorazowych rękawiczkach lateksowych, maseczkach oraz specjalnych ubraniach ochronnych, zachowując 1,5 dystans. Obsługa kelnerska podczas wydarzenia także pracuje w rygorze sanitarnym.

BELVEDERE CATERING BY DESIGN Z ROZWIĄZANIAMI NA BEZPIECZNĄ ORGANIZACJĘ EVENTÓW W CZASIE COVID-19

Jako organizator „Bezpiecznego Eventu” zagwarantowaliśmy, aby przed wejściem każdemu z Gości zmierzono temperaturę i umożliwiono dezynfekcję rąk. Dodatkowo, dla komfortu Gości Partner wydarzenia, APH Ozo , zapewnił kompleksową, całkowicie bezpieczną dla zdrowia dezynfekcję mgłą z nanopęcherzyków ozonu w komorze ozonującej najnowszej generacji.

BELVEDERE CATERING BY DESIGN Z ROZWIĄZANIAMI NA BEZPIECZNĄ ORGANIZACJĘ EVENTÓW W CZASIE COVID-19

Podczas wydarzenia zaaranżowaliśmy – zabezpieczone kordonami – przygotowane przez szefów kuchni Belvedere stacje z daniami na zimno i ciepło, wydawanymi przez kelnerów wyposażonych w maseczki i rękawiczki jednorazowe. Przestrzeganie wymaganej odległości, bieżąca dezynfekcja elementów sprzętowych, ścisły rygor sanitarny podczas produkcji dań to standard pracy Belvedere Catering w czasie pandemii.

BELVEDERE CATERING BY DESIGN Z ROZWIĄZANIAMI NA BEZPIECZNĄ ORGANIZACJĘ EVENTÓW W CZASIE COVID-19

W trakcie wydarzenia odbył się panel merytoryczny, podczas którego poruszane były kwestie dotyczące problemów, z jakimi styka się branża eventowa z czasie pandemii oraz rozwiązania dotyczące bezpiecznej  organizacji wydarzeń. Z dużą satysfakcją odnotowaliśmy, że uczestnicy spotkania mieli wysoką wiedzę i świadomość dotyczącą zasad bezpieczeństwa podczas eventów. Zarówno Belvedere Catering, jak i wszyscy Partnerzy, dzięki którym BEZPIECZNY EVENT mógł się odbyć przykładają najwyższą wagę do tej kwestii. Wybrzmiało to wyraźnie podczas panelu dyskusyjnego, moderowanego przez Meeting Planner.

BELVEDERE CATERING BY DESIGN Z ROZWIĄZANIAMI NA BEZPIECZNĄ ORGANIZACJĘ EVENTÓW W CZASIE COVID-19

PARTNERZY WYDARZENIA

STRATEGICZNI

WSPIERAJĄCY

 

DYSTRYBUTORZY NAPOJÓW I ŻYWNOŚCI

 

PARTNER MEDIALNY

Belvedere Catering

30-letnia tradycja firmy jest nie tylko gwarancją najwyższej jakości usług, ale przede wszystkim świadectwem zaufania naszych stałych Klientów.

+48 22 558 67 00 wew. 202

catering@belvedere.com.pl

Ostatnie artykuły

Catering Eventowy

Autorskie menu na eventy przygotowane przez znakomitych Szefów Kuchni Belvedere Catering.

Sprawdź również ofertę
Belvedere Catering

Catering dla firm

Wyjątkowa obsługa

Wykwinty bankiet firmowy

Oprawa kulinarna bankietów firmowych, która wyniesie Twoje wydarzenia na szczyt.

Sprawdź pełną ofertę

Catering na wesela

Zaskakujące smaki

Catering na wesela

Nasi Szefowie Kuchni doradzą, jakie menu wybrać na tę wyjątkową uroczystość.

Sprawdź pełną ofertę

Catering eventowy

Sprawdź nasz rozwiązania

Catering eventowy

Sprawdź rozwiązania realizowane z myślą o potrzebach naszych klientów.

Sprawdź pełną ofertę

Oprawa meczowa

Catering na Stadionie Legii

Oprawa meczowa

Od lat zapewniamy na Stadionie Legii Warszawa wyśmienitą kuchnię, unikatowy design oraz obsługę na najwyższym poziomie

Sprawdź pełną ofertę
Menu