Belvedere Catering by Design podczas największego Europejskiego Kongresu Psychiatrii EPA

W dniach 6-9 kwietnia 2019 w EXPO XXI Warszawa Belvedere Catering by Design zapewniło oprawę cateringową dla Europejskiego Kongresu Psychiatrii EPA. O wydarzenie to ubiega się wiele stolic europejskich. W tym roku jednak dzięki staraniom także Miasta Stołecznego Warszawy i Warsaw Convention Bureau. Organizator EPA po dwóch latach rozmów i przygotowań po raz pierwszy zdecydował się na Warszawę.

Dla stolicy Polski jest to duże wyróżnienie, zwłaszcza, że w tym roku w evencie wzięła udział rekordowa liczba uczestników, bo aż ponad 4,3 tys. europejskich i międzynarodowych psychiatrów oraz liderów związanych z dziedziną psychiatrii.

Przez 4 dni w sali plenarnej i 11 salach EXPO XXI dobywały się liczne wykłady, prezentacje i spotkania z udziałem ekspertów z zakresu zdrowia psychicznego a prawie 5 tys. mkw. powierzchni wystawienniczej przeznaczona została na stoiska i catering.

epa

Belvedere Catering by Design podczas każdego dnia kongresu zapewniało Gościom całodniowy posiłek: śniadania, przerwy kawowe, lunche kanapkowo-sałatkowe i napoje.
Pierwszego dnia odbyła się kolacja powitalna w formie koktajlu, w trakcie której serwowane były polskie potrawy w nowoczesnej odsłonie. Szczególnym powodzeniem wśród uczestników wydarzenia cieszyły się lunche kanapkowe w formie take&go spełniające wymagania osób będących na dietach bezglutenowych i wegańskich.

epa catering epa catering

Mieliśmy także przyjemność przygotować w Starej Oranżerii w Łazienkach Królewskich kolację serwowaną dla najważniejszych osobistości kongresu. Pieczona polędwiczka cielęca z krewetkami w sosie lawendowym zyskała wielkie uznanie Gości.

Otrzymaliśmy bardzo pozytywną informację zwrotną od Organizatora, który chwalił pracę naszego doświadczonego zespołu oraz kreatywność szefów kuchni – mówi Beata Bronowicz.

Belvedere Catering

30-letnia tradycja firmy jest nie tylko gwarancją najwyższej jakości usług, ale przede wszystkim świadectwem zaufania naszych stałych Klientów.

+48 22 558 67 00 wew. 202

catering@belvedere.com.pl

Ostatnie artykuły

Catering Eventowy

Autorskie menu na eventy przygotowane przez znakomitych Szefów Kuchni Belvedere Catering.

Sprawdź również ofertę
Belvedere Catering

Catering dla firm

Wyjątkowa obsługa

Wykwinty bankiet firmowy

Oprawa kulinarna bankietów firmowych, która wyniesie Twoje wydarzenia na szczyt.

Sprawdź pełną ofertę

Catering na wesela

Zaskakujące smaki

Catering na wesela

Nasi Szefowie Kuchni doradzą, jakie menu wybrać na tę wyjątkową uroczystość.

Sprawdź pełną ofertę

Catering eventowy

Sprawdź nasz rozwiązania

Catering eventowy

Sprawdź rozwiązania realizowane z myślą o potrzebach naszych klientów.

Sprawdź pełną ofertę

Oprawa meczowa

Catering na Stadionie Legii

Oprawa meczowa

Od lat zapewniamy na Stadionie Legii Warszawa wyśmienitą kuchnię, unikatowy design oraz obsługę na najwyższym poziomie

Sprawdź pełną ofertę
Menu