Belvedere Catering by Design podczas największego Europejskiego Kongresu Psychiatrii EPA

epa

Belvedere Catering by Design podczas największego Europejskiego Kongresu Psychiatrii EPA

W dniach 6-9 kwietnia 2019 w EXPO XXI Warszawa Belvedere Catering by Design zapewniło oprawę cateringową dla Europejskiego Kongresu Psychiatrii EPA. O wydarzenie to ubiega się wiele stolic europejskich. W tym roku jednak dzięki staraniom także Miasta Stołecznego Warszawy i Warsaw Convention Bureau. Organizator EPA po dwóch latach rozmów i przygotowań po raz pierwszy zdecydował się na Warszawę.

Dla stolicy Polski jest to duże wyróżnienie, zwłaszcza, że w tym roku w evencie wzięła udział rekordowa liczba uczestników, bo aż ponad 4,3 tys. europejskich i międzynarodowych psychiatrów oraz liderów związanych z dziedziną psychiatrii.

Przez 4 dni w sali plenarnej i 11 salach EXPO XXI dobywały się liczne wykłady, prezentacje i spotkania z udziałem ekspertów z zakresu zdrowia psychicznego a prawie 5 tys. mkw. powierzchni wystawienniczej przeznaczona została na stoiska i catering.

epa

Belvedere Catering by Design podczas każdego dnia kongresu zapewniało Gościom całodniowy posiłek: śniadania, przerwy kawowe, lunche kanapkowo-sałatkowe i napoje.
Pierwszego dnia odbyła się kolacja powitalna w formie koktajlu, w trakcie której serwowane były polskie potrawy w nowoczesnej odsłonie. Szczególnym powodzeniem wśród uczestników wydarzenia cieszyły się lunche kanapkowe w formie take&go spełniające wymagania osób będących na dietach bezglutenowych i wegańskich.

epa catering epa catering

Mieliśmy także przyjemność przygotować w Starej Oranżerii w Łazienkach Królewskich kolację serwowaną dla najważniejszych osobistości kongresu. Pieczona polędwiczka cielęca z krewetkami w sosie lawendowym zyskała wielkie uznanie Gości.

Otrzymaliśmy bardzo pozytywną informację zwrotną od Organizatora, który chwalił pracę naszego doświadczonego zespołu oraz kreatywność szefów kuchni – mówi Beata Bronowicz.

Menu