Aplikuj na stanowisko: Kelner / Kelnerka

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji, prowadzonych przez BELVEDERE - CAFE Łazienki Królewskie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j.: Dz. U. z 2016 r., poz. 922 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacji w BELVEDERE - CAFE Łazienki Królewskie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pana/Pani danych. Jeżeli nie wyraża Pan/Pani takiej zgody, prosimy, aby Pan/Pani nie klikał-a tego przycisku

  TAKNIE
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BELVEDERE - CAFE Łazienki Królewskie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb rekrutacji. Jeśli chce Pan/Pani podać dodatkowe dane, informujemy że BELVEDERE - CAFE Łazienki Królewskie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością będzie mogła je przetwarzać wyłącznie w razie uzyskania Pan/Pani dobrowolnej zgody.

  TAKNIE
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BELVEDERE - CAFE Łazienki Królewskie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

  * - Pola wymagane.

  Menu