BELVEDERE CATERING BY DESIGN WZNAWIA AKCJĘ „WSPARCIE DLA SŁUŻBY ZDROWIA” W CZASIE COVID-19

W związku z drugą falą wirusa COVID-19 oraz ze względu na ogromne potrzeby służby zdrowia Belvedere Catering by Design postanowiło kontynuować projekt „Wsparcie dla Służby Zdrowia”, polegający na codziennym dostarczaniu posiłków służbom medycznym.

W wyniku wzrostu liczby zakażeń wirusem COVID-19 i zwiększonej konieczności zapewnienia pacjentom stałej, specjalistycznej opieki zdrowotnej przez służby medyczne w niemożliwym do przewidzenia okresie czasu oraz zidentyfikowanymi ogromnymi potrzebami personelu służb medycznych, Belvedere Catering powróciło do akcji wsparcia służb medycznych w postaci dostarczania posiłków tym, którzy walczą o nasze zdrowie i życie na pierwszej linii frontu – mówi Beata Bronowicz, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Belvedere Gourmet Group.

BELVEDERE CATERING BY DESIGN WZNAWIA AKCJĘ WSPARCIE DLA SŁUŻBY ZDROWIA W CZASIE COVID-19

W ramach projektu Belvedere Catering by Design oraz Partnerzy i Darczyńcy akcji dostarczali posiłki regeneracyjne wraz z sokami i herbatami dla lekarzy, pielęgniarek, ratowników, farmaceutów i pracowników służb medycznych, wyrażając w ten sposób ogromne uznanie dla ich zaangażowania i heroizmu.

Podczas pierwszej fali pandemii dołączyło do projektu wielu Partnerów i Darczyńców, dzięki którym Zespół Belvedere w okresie marzec-czerwiec 2020 r. dostarczył łącznie ponad 70.000 posiłków służbom medycznym. Jesteśmy bardzo wdzięczni Partnerom za okazane wsparcie, gdyż z ich pomocą także jesienią możemy powrócić do akcji. Potrwa ona tak długo, jak będzie to konieczne, gdyż czujemy wielką solidarność ze służbą zdrowia, która walczy przecież o nasze dobro.– komentuje Beata Bronowicz.

Do tej pory akcję „Wsparcie dla Służby Zdrowia” wsparły między innymi: Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A., Herbapol Lublin, Fundacja Warbud – Warto Pomagać, Inter-Mlecz, P.H.U.Marek Kubiszewski, Fundacja One Są Bosskie, Zdrovo, BidFood Farutex, Maracana Hurtownia Warzyw i Owoców, Sirens, Wolf Theiss, Grupa ANG.

BELVEDERE CATERING BY DESIGN WZNAWIA AKCJĘ WSPARCIE DLA SŁUŻBY ZDROWIA W CZASIE COVID-19 BELVEDERE CATERING BY DESIGN WZNAWIA AKCJĘ WSPARCIE DLA SŁUŻBY ZDROWIA W CZASIE COVID-19

Posiłki przygotowywane są z utrzymaniem najwyższych standardów jakości, zgodnie z wytycznymi Państwowej Inspekcji Sanitarnej i zaleceniami WHO w kwestii zachowania szczególnej higieny. Kucharze pracują w jednorazowych rękawiczkach lateksowych, maseczkach oraz specjalnych ubraniach ochronnych. Wszystkie produkty wchodzące w skład posiłków pochodzą od lokalnych dostawców, z którymi Belvedere współpracuje na co dzień.

BELVEDERE CATERING BY DESIGN WZNAWIA AKCJĘ WSPARCIE DLA SŁUŻBY ZDROWIA W CZASIE COVID-19

Belvedere Catering

30-letnia tradycja firmy jest nie tylko gwarancją najwyższej jakości usług, ale przede wszystkim świadectwem zaufania naszych stałych Klientów.

+48 22 558 67 00 wew. 202

catering@belvedere.com.pl

Ostatnie artykuły

Catering Eventowy

Autorskie menu na eventy przygotowane przez znakomitych Szefów Kuchni Belvedere Catering.

Sprawdź również ofertę
Belvedere Catering

Catering dla firm

Wyjątkowa obsługa

Wykwinty bankiet firmowy

Oprawa kulinarna bankietów firmowych, która wyniesie Twoje wydarzenia na szczyt.

Sprawdź pełną ofertę

Catering na wesela

Zaskakujące smaki

Catering na wesela

Nasi Szefowie Kuchni doradzą, jakie menu wybrać na tę wyjątkową uroczystość.

Sprawdź pełną ofertę

Catering eventowy

Sprawdź nasz rozwiązania

Catering eventowy

Sprawdź rozwiązania realizowane z myślą o potrzebach naszych klientów.

Sprawdź pełną ofertę

Oprawa meczowa

Catering na Stadionie Legii

Oprawa meczowa

Od lat zapewniamy na Stadionie Legii Warszawa wyśmienitą kuchnię, unikatowy design oraz obsługę na najwyższym poziomie

Sprawdź pełną ofertę
Menu