DAVID GABORIAUD NOWYM SZEFEM KREATYWNYM BELVEDERE CATERING BY DESIGN. WITAMY W ZESPOLE!

W listopadzie powitaliśmy w naszym zespole nietuzinkową osobowość – Davida Gaboriaud, który objął stanowisko Szefa Kreatywnego w Belvedere Catering by Design.

Odpowiadać będzie za kreacje kulinarne na wszelkiego typu wydarzenia obsługiwane przez Belvedere, nadanie im nowego, autorskiego wymiaru i świeżości oraz zarządzanie zespołem kucharzy, dla których będzie prawdziwą inspiracją.
David ma francusko – polskie korzenie, dzięki czemu od dzieciństwa miał możliwość poznawania kultur i zgłębiania kulinariów obu krajów swoich rodziców. Znakomicie orientuje się w najnowszych trendach i nieustannie głodny jest nowych smaków. Jego drugą pasją są podróże do różnych zakątków świata w poszukiwaniu inspiracji do swoich potraw. Podczas tworzenia menu w Belvedere Catering by Design kulinarną wiedzę czerpać będzie zatem nie tylko z francuskiej czy polskiej kuchni, którą bardzo ceni, ale z całego świata.

Za Davidem stoi już niemałe doświadczenie w przygotowaniu opraw kulinarnych na imprezy, warsztaty i pokazy live cooking dla firm oraz osób prywatnych. Do najbardziej spektakularnych wydarzeń poprowadzonych przez niego należą przyrządzenie i serwowanie kolacji w Ambasadzie Francuskiej podczas akcji „Goût de France”,
przygotowanie i prowadzenie pokazów z francuskim profesorem Hervé This, twórcą kuchni molekularnej oraz ze znanymi szefami kuchni wyróżnionych gwiazdkami Michelin takimi jak: Pierre Gagnaire, Alain Passard czy Andrea Camastra.

David jest doskonale znaną postacią w świecie gastronomii, między innymi z programów telewizyjnych takich jak „David w Europie” czy „Bitwa na Smaki” w Kuchni+. Od kilku lat regularnie gotuje w kuchni programu śniadaniowego „Dzień dobry TVN”.
Od 3 lat zasiada w jury konkursu „Kukbuk poleca”, promującego lokalne i sezonowe produkty oraz żywność wytwarzaną przez rzemieślników i małych producentów w Polsce.

Na co dzień celebruje życie delektując się każdym dniem, zaraża innych pozytywną energią i uczy jak gotować z radością i na luzie, aby była to przyjemność pod każdym względem.

Bienvenue dans l’équipe, Chef!

Belvedere Catering

30-letnia tradycja firmy jest nie tylko gwarancją najwyższej jakości usług, ale przede wszystkim świadectwem zaufania naszych stałych Klientów.

+48 22 558 67 00 wew. 202

catering@belvedere.com.pl

Ostatnie artykuły

Catering Eventowy

Autorskie menu na eventy przygotowane przez znakomitych Szefów Kuchni Belvedere Catering.

Sprawdź również ofertę
Belvedere Catering

Catering dla firm

Wyjątkowa obsługa

Wykwinty bankiet firmowy

Oprawa kulinarna bankietów firmowych, która wyniesie Twoje wydarzenia na szczyt.

Sprawdź pełną ofertę

Catering na wesela

Zaskakujące smaki

Catering na wesela

Nasi Szefowie Kuchni doradzą, jakie menu wybrać na tę wyjątkową uroczystość.

Sprawdź pełną ofertę

Catering eventowy

Sprawdź nasz rozwiązania

Catering eventowy

Sprawdź rozwiązania realizowane z myślą o potrzebach naszych klientów.

Sprawdź pełną ofertę

Oprawa meczowa

Catering na Stadionie Legii

Oprawa meczowa

Od lat zapewniamy na Stadionie Legii Warszawa wyśmienitą kuchnię, unikatowy design oraz obsługę na najwyższym poziomie

Sprawdź pełną ofertę
Menu