NOWY SEZON ROZGRYWEK EKSTRAKLASY NA STADIONIE LEGII WARSZAWA Z BELVEDERE CATERING

NOWY SEZON ROZGRYWEK EKSTRAKLASY NA STADIONIE LEGII WARSZAWA Z BELVEDERE CATERING

NOWY SEZON ROZGRYWEK EKSTRAKLASY NA STADIONIE LEGII WARSZAWA Z BELVEDERE CATERING

Belvedere Catering by Design od 2011 świadczy usługi cateringowe w strefach biznesowych na Stadionie Legii Warszawa.  Mieliśmy przyjemność obsługiwać rozgrywki meczowe Ligii Mistrzów, Ligii Europy oraz Estraklasy. Jednocześnie na co dzień obsługujemy na  Stadionie Legii gale, konferencje, spotkania biznesowe a nawet wesela.

Menu na eventy, rozgrywki meczowe oraz specjalne menu dla VIP łączące polską kuchnię z kuchnią międzynarodową  i fusion, zawsze kreowane jest indywidualnie przez doświadczonych Szefów Kuchni Belvedere.
Na Stadionie Legii Belvedere oferuje Gościom dostęp do szerokiej oferty kulinarnej: wyśmienite bogate menu  bufetowe i kawiarniane, stacje live cooking z goframi, naleśnikami, daniami z woka oraz bary z daniami na ciepło, napojami orzeźwiającymi, deserami i napojami gorącymi.

Wszystkie eventy organizowane są z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa, między innymi takich jak:
praca w maseczkach, rękawiczkach lateksowych i specjalnych ubraniach ochronnych, serwowanie dań ze stacji kulinarnych zabezpieczonych kordonami
obsługiwanych przez osoby wyznaczone do obsługi tych miejsc czy ustawienie stolików koktajlowych  w odległości 1,5 m. od siebie.

Legia Legia

Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego. w sierpniu b.r. uruchamiał kolejny sezon rozgrywek Ekstraklasy.
19 września odbędzie się już drugi na Łazienkowskiej: Mistrz Polski Legia Warszawa zagra z Górnikiem Zabrze.

Karnety do obu stref dostępne są w sprzedaży pod TYM linkiem.

Menu