Belvedere Catering by Design ponownie partnerem Forum Ekonomicznego w Krynicy

Od ponad 25 lat Krynica-Zdrój cyklicznie gości najważniejsze osobistości ze świata finansów, gospodarki i polityki. Nie inaczej było w tym roku. W dniach od 5 do 7 września 2017 roku do malowniczego miasteczka w Małopolsce zjechało ponad 3 tys. gości z Europy i całego świata. Przybyli przedstawiciele rządów, parlamentarzyści, prezesi spółek oraz instytucji o międzynarodowym zasięgu, wreszcie wybitni eksperci ekonomiczni. Towarzyszyło im prawie 600 dziennikarzy, odpowiedzialnych za obsługę medialną wydarzenia.

Podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy odbyło się 6 sesji plenarnych, ponad 180 paneli dyskusyjnych, warsztatów i debat, miało miejsce również wiele prezentacji narodowych i regionalnych. Goście dyskutowali na temat przyszłości ekonomicznej Europy Środkowo-Wschodniej. Nieprzypadkowo Forum w Krynicy porównywane jest do sławnego odpowiednika w szwajcarskim Davos, gdzie co roku omawiane są najważniejsze tematy z dziedziny światowej gospodarki.

Wydarzenie o tak wysokiej randze wymaga obsługi cateringowej na najwyższym poziomie. Jest to związane nie tylko z prestiżem Forum Ekonomicznego. Już sam rozmiar eventu wymaga bowiem obsługi wielu sal, a nawet wydarzeń jednocześnie. Dlatego organizatorzy Forum po raz kolejny zaufali Belvedere Catering by Design. Firma dysponuje bowiem ogromnym doświadczeniem w obsłudze eventów o tak dużej skali.

„Po raz kolejny podołaliśmy powierzonemu zadaniu. W ciągu dnia zapewnialiśmy gościom wydarzenia śniadania, przekąski oraz przerwy kawowe. Wieczorami obsługiwaliśmy liczne recepcje oraz przyjęcia koktajlowe.” – mówi Artur Zymerman, prezes Belvedere Gourmet Group. Zespół Belvedere Catering by Design poświęcił obsłudze XXVII Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdrój tydzień wytężonej pracy. Przyniosła mu ona ogromną satysfakcję, gościom zaś umiliła dyskusje na tematy najważniejsze dla przyszłości tego regionu Europy.

Belvedere Catering

30-letnia tradycja firmy jest nie tylko gwarancją najwyższej jakości usług, ale przede wszystkim świadectwem zaufania naszych stałych Klientów.

+48 22 558 67 00 wew. 202

catering@belvedere.com.pl

Ostatnie artykuły

Catering Eventowy

Autorskie menu na eventy przygotowane przez znakomitych Szefów Kuchni Belvedere Catering.

Sprawdź również ofertę
Belvedere Catering

Catering dla firm

Wyjątkowa obsługa

Wykwinty bankiet firmowy

Oprawa kulinarna bankietów firmowych, która wyniesie Twoje wydarzenia na szczyt.

Sprawdź pełną ofertę

Catering na wesela

Zaskakujące smaki

Catering na wesela

Nasi Szefowie Kuchni doradzą, jakie menu wybrać na tę wyjątkową uroczystość.

Sprawdź pełną ofertę

Catering eventowy

Sprawdź nasz rozwiązania

Catering eventowy

Sprawdź rozwiązania realizowane z myślą o potrzebach naszych klientów.

Sprawdź pełną ofertę

Oprawa meczowa

Catering na Stadionie Legii

Oprawa meczowa

Od lat zapewniamy na Stadionie Legii Warszawa wyśmienitą kuchnię, unikatowy design oraz obsługę na najwyższym poziomie

Sprawdź pełną ofertę
Menu